X
X
Nakit
Faturalanmış :
Faturalanmamış :

Vadeli
Faturalanmış :
Faturalanmamış :
Toplam
Toplam?
İrsaliye
0 -15
16 -30
31 - 45
46 - 60
60 - Sonrası
Nakit
Vadeli
%1 +kdv vade farkı uygulanacaktır %2 +kdv vade farkı uygulanacaktır %3 +kdv vade farkı uygulanacaktır %5 +kdv vade farkı uygulanacaktır

HAKKIMIZDA

Grubumuzun ilk firması olan Erem Isıtma 2002 yılında kurulmuş olup İçerenköy’de 3 çalışan ile küçük bir mağazada, çıkmaz sokakta faaliyetlerine başlamıştır.

2017 itibari ile bünyesinde 3 firma bulunmaktadır. Yüzü aşkın çalışanı ile İstanbul, İzmir, Antalya, Aydın, İzmit, Kocaeli, Gebze’de yaklaşık 10.000 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. İstanbul ve İzmir merkez ofisleri grup aktifine kayıtlıdır. İlk cihaz üretici bayiliğine 2002 yılında alan Erem Group bugün altı farklı cihaz üretici bayiliğini aynı anda bünyesinde barındırmaktadır.

Isıtma soğutma sektöründe cihaz, panel, radyatör, mekanik fittings ürünlerini rekabetçi fiyatları ile satışa sunmaktadır. Kurulduğu ilk günden bu yana tüm enerjisini beraber çalıştığı çözüm ortaklarını ve bayilerinden olan konusunda uzman personeli ile hizmet veren grubumuz, 2017 yılında çalıştığı tüm markalarda Türkiye satışında ilk 3’e girmeyi başarmıştır.

Erem Group strateji olarak doğru noktalarda birlikte uzun yıllar yol alabileceği kurum ve kişileri seçen sürekli olarak birlikte çalıştığı firmalara değer katmayı belirlemiş ve daha uzun yıllar bu amaçta hizmet edecektir.